| Miha a întrebat:

Am si eu cateva intrebarihappymai exact doua:1.Care sunt cele mai profitabile slujbe pe timp de criza.2.Care sunt puterile lumi, cu economie dezvoltata.(in afara de america)funda

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

1.sa fii avocat/judecator fiindca lumea are mereu probleme/certuri si medic fiindca intotdeauna exista lume bolnava.
2.China e foarte puternica si Germania.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1. Cele in care ai stabilitate si castigi bine. 2.China, Japonia, Germania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petimpdecriza si pe orice timp e bine sa fii portar sau femeie de servici. directorii se schimba functionarii pleaca darastia doi raman mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Serviciile.
2. puterile lumii / prea vag, depinde la ce te referi ...romani care sa fi reusit in china nu exista.

| ZaZZa a răspuns:

1. Parerea mea ca important este sa-ti gasesti loc de munca pentru ca din cate stiu a crescut rata somajului... nu?(am 15 ani)
2. Japonia are cea mai dezvoltata economie. Cel putin asa stiu eu. Poate ma insel.

| mamaieee a răspuns:

Buna, la prima intrebare nu stiu sa-ti raspund, dar la a doua da. Una din marile puter ale lumii (cu economia dezvoltata) este Germania.