| AndreeaGabi17 a întrebat:

Bună,TPU! Am și eu o întrebare: Eu si cu familia mea nu prea ne înțelegem bine și îmi doresc din tot sufletul meu să fac canto.Nu am vorbit cu ei în legătură cu asta și îmi este frică să îi întreb pentru că cu siguranță vor răspunde negativ.Ce aș putea face?
VĂ ROG FRUMOS SĂ NU VĂ BATEȚI JOC DE MINE!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai facut alt cont? Ca pe celalalt, ba vroiai canto, nu kanto, ba actrita la Hollywood.

| AlinMrs a răspuns:

Sa te duci sa faci kanto, simplu. Daca iti doresti din tot sufletul gasesti o modalitate. Banii nu sunt o scuza, nici timpul, nici familia. Ai sa realizezi in timp ca e important sa tii cont si sa faci ce crezi tu astfel nu depinzi de cineva. Chiar daca acel ceva e gresit, cel putin ai sa inveti ceva.