| Nicolae9989 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o problema.
Curand m-am inscris la un curs Eurocor si vreau sa renunt la el cum trebuie sa procedez?

Scuzati Categoria!

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Ori le dai un email in care le spui ca nu mai vrei sa continui, ori pur si simplu nu mai ridici pachetul cu cursul cand iti vine la posta. O sa-l mai trimita de vreo 2-3 ori, gandindu-se ca poate n-ai fost acasa sau s-a intamplat ceva la posta, dar daca nu ridici pachetele un timp or sa inceteze sa le mai trimita.