| Rihhana1 a întrebat:

Am terminat facultatea de Biologie, detin si modulul psihopedagogic.
Intrebarea mea este urmatoarea- pot fi educatoare pe baza modulului psihopedagogic?
Sau ce studii sunt necesare pentru a profesa ca educator?
Pe baza modulului psihopedagogic in ce domeniu se poate lucra?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Modulul psihopedagogic este strict pentru a fi profesor in domeniul in care ai facut facultatea, adica de biologie. Pt a fi educator trebuie sa faci liceul pedagogic sau facultatea de stiinte ale educatiei

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Pe baza modulului psihopedagogic in ce domeniu se poate lucra?"

bio+modul+noroc_mult = eventual prof