| powespic99 a întrebat:

am un facebok mai evchi la acre nu-i mai stiu mailu dar nici parola, si vreau sa il sterg. dar nu stiu cum sad. ajuatatima va rog. Fundaa!:*

4 răspunsuri:
| RenataAlesya a răspuns:

Pai trebuie sa afli email-ul...fa-ti alt cont si uita-te la informatiile vechiului tau profil, acolo dedesubt iti va aparea emai-ul numai daca nu l-ai sters, cu emai-ul poti afla si parola si ai rezolvat problemabig grin:*

| LittleGirl_8468 a răspuns:

Din moment ce nu ii stii nici macar e-mailu. thinking nu ai ce sa.i faci. thinking straight face sfat de viitor: nu.ti face enșpe mii de id.uri... sau daca-ti faci... pune-le aceeasi parola. o sa.ti vina mai usor sa ti le aduci amintewinking

| Freaky_2119 a răspuns:

Buna! hmm. thinking nu prea ai cum sa il stergi daca nu stii emailul si parola. big grin

| powespic99 explică:

Pai si daca e privatttt hi5u ala ce vreau sal stergg?