| Kisses a întrebat:

Anul viitor as vrea sa dau la Scoala de agenti de politie " Vasile Lascar" Campina. Nu prea am facut sport in scoala si nu am rezistenta deloc. Daca ma antrenez timp de un an (ma duc la alergat in fiecare zi ), se vor vedea diferentele? Oare voi putea reusi?

Răspuns Câştigător
| Anonimaams a răspuns:

Ummm... trebuie sa alegi vreo 3 km in jur de 10 minute sa poti sa rezisti la baremul lor - 1km - 4 minute, 2km-8 minute, 3km -12 minute. Pai, ar trebuie sa mergi sa vorbesti cu cineva, un profesor de sport si sa te interesezi de probele sportive pe care le vei da. Daca te apuci de acum, cu siguranta vei reusiwinking P.s : la alergat, sa nu alergi pe bandawinking si ia-o incet, ca ai timp. Eu m-am antrentat pentru licul militar acum 2 ani, dar am picat pentru 3 secunde la rezistenta si ma antrenasem doar 3 luni si nici eu nu sunt sportiva si chestii de genul, asa ca daca te antrenezi de acum, cu siguranta vei reusiwinking Succes!

1 răspuns: