| yasmiyasminutza a întrebat:

as dori sa fac o carte(caiet ma rog) despre moda si despre istoria modei de la cap la coada si cu multe desene pentru ca eu vreau sa evoluez in moda pentru ca am si un mare talent la desen si idei mortale de haine, si as dori sa imi dati cateva idei pentru cartea mea chiar si de istoria modei ce a fost in trecut, titlul carti mele este "Jurnal de moda", si aici vreau sa scriu despre istoria modei si desene si mai multe pentru cariera mea in moda, ce idei imi dati pentru carte, e a 17 carte care ajunge in lume a mea, dar pentru asta ce idei?

1 răspuns:
| deya100 a răspuns:

Paii inventeaza tinute ''nebunesti'' pentru oamenii mai ciudati si haine simple, haine cool.fa cat mai multe feluri pentru diferiti oamnei!
Da frau imaginatiei tale!
Bafta! happy