| Catheryne a întrebat:

As dori sa stiu care sunt cele mai cotate meserii in strainatate pentru ca dupa ce o sa termin facultatea imi doresc sa plec cu orice pret din tara si-mi doresc sa aud cat mai multe pareri. happy

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

De obicei in strainatate se cauta medici si asistente!

5 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

@bengos2024 trimite-mi si mie te rog un mail cu extrasul tau de cont te rog, sa vedem cati bani ai facut tu pe internet.

| UNfriendLY a răspuns:

Nu te angajeaza nici dq in strainatate cand vede ca esti din Romania

| enverhoxha a răspuns:

De ce nu te duci afară ca să faci acolo facultatea? Mi se pare mai logic, din moment ce vrei să pleci cu orice pret. De ce să mai astepti? Nici n-ar fi corect să îţi iei diploma ieftin sau gratis în România şi pe urmă să profesezi în altă ţară, mai bogată.

| baiatuucupizzza a răspuns:

In special pentru romani sunt stranse locurile la rosii, castraveti si altele pe nimeni nu il mai intereseaza daca ai facultate!

| Tatarusanu a răspuns:

Orice meserie pe vapor este bine platita.