| Feri5 a întrebat:

As vrea da devin medic sau programator/inginer IT dar nu știu mai exact care s-ar potrivi cel mai bine. Eu, in urma cu câțiva ani am suferit o hipoacuzie bilaterala și acum port aparate auditive. Voi ce ziceți? E bine sa ma fac medic? Sau sa ma fac programator/inginer IT? Dacă da, enumerați-mi câteva avantaje și dezavantaje ale unui medic, programator sau inginer IT in funcție de opțiunile alese de voi. Va rog sa-mi răspundeți corect și cât se poate de detaliat. Va mulțumesc și acord fundița!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Medic te faci doar daca iti doresti cu adevarat ca sunt ani de munca

| sierra1 a răspuns:

Acu ce-ai terminat a 8 a și ne intrebi pe noi - necunoscuții răi - ce să te faci? da' mamă-ta ce zice?