| Sandra04 a întrebat:

As vrea sa stiu câteva detalii despre Facultatea de Farmacie-UMF București si Facultatea de Chimie Aplicată-UPB. Care sunt avantajele/dezavantajele terminării acestor facultăți+ alte detalii(cât mai multe dacă se poate). M ar ajuta foarte mult! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Kisses a răspuns:

Stai linistită mai bine. La noi in tara degeaba le faci.

| andreia67 a răspuns (pentru Kisses):

De ce? Chimia aplicata poate dar farmacia e OK. Tu nu vezi cate farmacii sunt si mereu apare una noua. Si acolo lucreaza in majoritate farmacisti, foarte rar am vazut in ultimii ani pe cineva doar asistent de farmacie, in Bucuresti. Si sunt cate 2-3 minim pe tura in fiecare farmacie iar salariile inteleg ca sunt destul de bune.

| Sandra04 explică (pentru Kisses):

Nu, mersi.