| Mimiiiiii a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa stiu ce face mai exact un agent resurse umane si cam cit cistiga el?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

In principal se ocupa de angajari,
adica postari anunturi, intern/extern, desfasoara interviuri, analizeaza si alege cea mai potrivita persoana pentru posturile disponibile,
se ocupa de procesul de angajare propriu zis, adica hartii, inregistrarea angajatului,(parca in revisal(nu mai stiu sigur)), organizeaza traininguri pentru angajati,... cam astea in principal