| Stralis a întrebat:

Bun deci am 14 ani..Si ma duc la liceu anul viitor la profilul Economic..As vrea sa devin un contabil sau ceva la banca.Bun cat de greu e sa devii un contabil si cat de mult castiga? Dar si cat de greu e sa devii ceva la banca si cat castiga Funda big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi plac intrebarile aste ale voastre "cat se castiga".

se castiga in functie de cat de bun esti. poti fi contabil la o firma de apartament si castigi 400ron, poti fi contabil la o multinationala si castigi 3000 ron, poti avea propria firma si castigi cat muncesti

| Stralis explică (pentru suntserios):

Sti? ...Am intrebat frumos si nu te supara dar chiar ma intereseaza viitorul meu.

| suntserios a răspuns (pentru Stralis):

Pai si eu ti am raspuns la fel de frumos, da intrebarea ta nu are nicio logica. Nu iti asigura nimeni un salariu prin simplu fapt ca ai terminat o facultate.