| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cand voi fi mare vreau sa fiu lunetist in us navy seals. Ar trebuie sa am cetatenie americana? Eu am auzit de doi romani ca nu au avut si iau primi acolo. Si ca sa fiu lunetist trebuie sa ma pricep la mate si fizica? Ca acolo am auzit ca te invata lucruri despre traiectoria glontului daca bate vantul tare trebuie sa tragi nu stiu cum. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Romania nu are acord militaresc ca sa te poti duce in strainatate ca soldat doar In Franta se poate, la americani trebuie sa fi american, nu e necesara matematica pentru ca ei te instruiesc.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Faine visuri.

| Raul199612 a răspuns:

Ce Bobalai sunteti felineymar si BiuL, lasati baiatu sa faca ce vrea cu viata lui straight face

Răspuns utilizator avertizat