| baiatulxboyx a întrebat:

caut liceu. Vreau un liceu din BUCURESTI, care sa imi fie destul de aproape(stau in sectorul 4, pe Sos. Giurgiului, pe la Piata Progresu ); cu o medie de intrare in jurul la 9; sa aiba fete frumoase; mentionez ca NU imi place Matematica, Geografia si Biologia, in schimb mi-ar placea sa ma axez pe ceva cu logica, prefer romana in loc de mate, chiar daca nu prea citesc, sunt destul de bun la istorie, imi place mult sportul pentru ca jucam fotbal, mi-ar placea informatica si sa aiba multe activitati extrascolare, ca un fel de voluntariat sau concerte si sa lucram pe "teren", nu doar teorie. As merge la Sincai, dar nu vreau un liceu cu pretentii prea mari, totusi am o viata si trebuie sa o traiesc si nici nu stiu ce fel de fete sunt pe acolo big grin. Deci?

2 răspunsuri:
| moshulica a răspuns:

Ai dreptate, ai o viata si trebuie s-o traiesti cat mai bine. Liceul dureaza 4 ani. Restul vietii, dupa liceu - cam 60. Daca in anii de liceu vrei sa te distrezi, atunci nu te astepta la o viata implinita in ceilalti 60. Tu alegi, din pacate cele doua se exclud una pe alta.

| wildlyon a răspuns:

Ce zici de onicescu, creanga,,,?