| mihaigabriela2012 a întrebat:

ce cariera credeti voi ca este de succes in romania?

4 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Geograf, Cartograf, Geoinformatician, specialist in analiza si planificarea teritoriului

| anaamery a răspuns:

Asistent medical

| gabriella_2666 a răspuns:

Buna,hmmmm? o cariera de succes, in Romania poate fi formata in televiziune sau daca vrei ceva mai serios poti da la Facultatea de drept si, eu ma gandesc si nu stiu pe care dintre cele doua sa o aleg (acestea sunt optiunile mele).

| dragutzica244 a răspuns:

In modeling sau in babysister asa cred eu pentru ca nu stiu ce sa ma fac sau as mai da pe televiziune dar nu stiu care