| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU ce facultate ar trebui sa urmezi ca sa poți sa te faci fotograf?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa nici nu faci o facultate ci un simplu curs de fotografie si sa te axezi pe o alta facultate.

| vocea a răspuns:

Salut, pai este simplu, poti face un curs de fotograf sau daca vrei o facultate atunci cea de arte este cea mai buna.

| Nilsson a răspuns:

Poti sa faci si un simplu curs de fotografi, dar daca vrei sa aprofundezi domeniul, vad ca au materii foarte interesante, poti sa urmezi specializarea Foto-Video a Universitatii de Arte din Bucuresti

http://www.unarte.org/......ipline.php

| Niklauss a răspuns:

Ca si fotograf poti sa te angajezi fără studii, am un prieten care este in clasa a 12a si lucrează la o firma de fotografiat.

Poti sa faci un curs de fotografie de vreo o luna sau câteva luni nu stiu sigur sau poti sa dai la facultatea de arte pa sectia fotografie.

https://fototutorial.wordpress.com/2010/07/09/ua/

Sper ca te-am ajutat, funda?

| myrunna13 a răspuns:

Unarte, foto-video

| imacrybaby a răspuns:

Arte cred