| CraciunAlex0620 a întrebat:

ce facultate pot urma dupa liceul cu profil economic si joburi pe viitor?

Răspuns Câştigător
| StefanIntrebare a răspuns:

Pe profil economic, daca vrei sa faci ceva cu viata ta, investeste in stockuri si invata practica ca iti irosesti viata mai flacaule!

| CraciunAlex0620 explică (pentru StefanIntrebare):

Nu inteleg la ce te referi... poti sa o spui cumva cum sa o înțeleg si eu te rog?
Mersi!?

| StefanIntrebare a răspuns (pentru CraciunAlex0620):

Cauta pe net ce sunt stockurile si invata. Pe scurt: investesti bani in companii si primesti o parte din profitul lor. Dar consta in mai mult de atat. Esti pe profil economic si nici macar nu stii de lucruri ca astea?

| CraciunAlex0620 explică (pentru StefanIntrebare):

Ok, ok mersi mult