| viata0delash a întrebat:

Ce meserie/loc de munca pot avea dupa ce termin ETTI(electronica telecomunicatii si tehnologia informatiei din Iasi). Exemple de companii daca se poate. Merai

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai întâi concentrează-te sa termini, ca asta e cel mai greu, sa o termini. După aia locuri de munca se găsesc, stai liniștit.

| viata0delash explică (pentru Bondarel99):

Dar totusi sa termin si peurma sa lucrez un vanzator consultant..nu stiu

| Bondarel99 a răspuns (pentru viata0delash):

De ce sa lucrezi in vânzări când sunt atâtea posturi de inginer și cu salarii mari?

| Kimmy89M a răspuns:

Buna, daca ai ocazia sa vii si la Bucuresti, ai prinde post bun pe la Del sau HP. Stiu ca se cauta absolventi! Succes mult!