| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Buna TPU!
Ce parere aveti de acest job de pe Lucru Remote?
https://lucru-remote.com/? ref=adwords&campaign=11282986499&adgroup=108943697977&de vice=c&gclid=CjwKCAjwn6GGBhADEiwAruUcKurIGeClX27Wd_zSitR OBpa_MIHcEwxWg0xBbMICaDs8Q5387M6N9hoC5_QQAvD_BwE#

Răspuns Câştigător
| xSleidăr a răspuns:

E o teapa in totalitate, urmăreste acest videoclip in totalitate https://www.youtube.com/watch?v=m3IQy06WFHY, si dupa acesta https://www.youtube.com/watch?v=JJCmg_rrJBo. Tipul are experienta cu asa ceva, si nu este prima data cand vorbeste despre tepe si hoti cibernetici.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu avem cont pe acest website. ca atare nu putem vedea jobul de care esti tu interesat.

| xSleidăr a răspuns (pentru Violleta2022):

Si de ce ai mai raspuns, daca TU nu ai lucrat acolo?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Una foarte prosta.
un domeniu aparut peste noapte cu o firma inregistrata intr-un paradis fiscal din Seychelles

| xSleidăr a răspuns:

Urmărește acest video cap-coadă https://youtu.be/m3IQy06WFHY

| Iuli123amedana a răspuns:

Nu e teapa, platesc o data pe saptamana, eu lucrez de 2 luni la ei

| iulia371 a răspuns (pentru Iuli123amedana):

Poti detalia putin ce trebuie sa faci?
cam cate ore trebuie sa lucrezi si cum e jobul in sine si daca chiar se tin de cuvant cu salariul?

| Ella0689 a răspuns:

Buna. Acum cateva zile am dat si eu din intamplare peste ei si ma gandeam la o colaborare, dar nu stiu cat de seriosi sunt. Tu ce ai facut? Ai aplicat la job?

| Alinnnnnnnnnnn explică (pentru Ella0689):

Nu am aplicat la acest job.

| DEKARFC a răspuns:

Salut, am luat eu legatura cu ei si mi au spus ca este o platforma unde vorbesti cu anumiti barbati despre fanteziile lor sexuale, un site de matrimoniale, eu nu am incredere si nu recomand

" Pur și simplu interacționezi prin mesaje scrise cu anumiți bărbați cu care vei vorbi despre sex fantezii sexuale și așa mai departe. "

| transcendo a răspuns:

Eu personal sunt complet dezamagit de aceasta firma. Am aplicat pentru call center operator, am primit mail cu persoana de contact de adaugat via Skype. Am facut acest lucru, insa nu am avut disponibilitatea necesara pe loc, am solicitat o reprogramare sa mi se explice instructajul, urmand ca in cele din urma sa mi se spuna ca acest job nu este pentru mine, ca discutia nu va continua. Eu personal am considerat un abuz din partea coach-ului si am dorit sa pot sa impart aceasta experienta cu voi. Mai mult, am 2 cunostinte care au lucrat 4 saptamani si nu au primit nici pana azi banii. Deci, ---NU RECOMAND---!

| Iuli123amedana a răspuns (pentru transcendo):

Cum sa nu treci testele?, legat de bani ii primesc saptamanal, prietenii tai au facut suma minima de 30€ sa le fie virati banii?

| Ella0689 a răspuns (pentru Iuli123amedana):

Buna. Si eu as dori mai multe detalii daca se poate. Despre cum se fac platile de exemplu...

| xSleidăr a răspuns (pentru xSleidăr):

Am scris de două ori "in totalitate", scuze.

| Ema199707 a răspuns (pentru transcendo):

Buna! Se pote intampla ceva rau daca am trimis poza cu buletinul?

| xSleidăr a răspuns (pentru Ella0689):

E o teapa in totalitate, urmăreste acest videoclip in totalitate https://www.youtube.com/watch?v=m3IQy06WFHY, si dupa acesta https://www.youtube.com/watch?v=JJCmg_rrJBo. Tipul are experienta cu asa ceva, si nu este prima data cand vorbeste despre tepe si hoti cibernetici.