| adrili10 a întrebat:

Buna TPU.
Ce parere aveti de facultatea de inginerie electrica?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ar trebui sa îți faci mai multe griji pentru facultatea in sine și nu pentru ce vei face după, odată ce ai terminat îți vei găsi de munca, nu îți face griji.
Facultatea nu e una ușoară, dacă îți place matematica și fizica te vei descurca pentru ca 90% din materii asta înseamnă.

| adrili10 explică (pentru Bondarel99):

Am luat 10 in bac la matematica nu e o problema matematicA

| Itstimetosayhello a răspuns:

Hmmm...nu stiu ce sa zic...ce ai putea face cu ea(avand in vedere faptul ca sunt in poli, iti spun optinia mea).Mai degraba automatica/electronica/chiar si electrotehnica/avioane

| Valy9999 a răspuns (pentru Itstimetosayhello):

Cea de autohevicule rutiere? ce parere ai?

| adrili10 explică (pentru Itstimetosayhello):

Muncesti ca inginer dupa in diferit locuri parerea mea. electricitatea nu cred ca se va termina vreodata