| XTek a întrebat:

Ce parere aveti despre firma de recrutari https://ustravel.ro/ro/index.php sunt seriosi in ce privesc contractele cu strainii? Intreb ca am gasit un loc de munca prin ei si as vrea sa stiu daca sunt seriosi. Mersi!

2 răspunsuri:
| Cristea468 a răspuns:

Încearcă să îi contactezi și atunci îți dai tu seama dacă sunt de încredere.

| XTek explică (pentru Cristea468):

Pai eu am vorbit cu ei si le.am dat cv-ul si ieri am fost contactat de catre un angajator pentru un interviu si azi il am pe al doilea.
Eu voiam sa stiu daca au mai plecat careva prin ei si a fost bine pana la capat...