| Kisses a întrebat:

Ce parere aveti despre Scoala Ofelia Tg Jiu? As vrea sa urmez niste cursuri acolo. O sa ma invete ceva? Sau doar imi dau diploma si nu ma invata nimic?

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Am un priteten care sta in tg-jiu si zice ca n-a auzit de scoala asta......parerea mea du-te la una mai buna

| Kisses explică (pentru Samariteanul):

E de 20 de ani infiintata.

| Samariteanul a răspuns (pentru Kisses):

E de putin timp...liceul Tudor are 126 de ani de functionare si de asta e cunoscut.Scoala aceea pare invizibila pe langa el.

| Ioseba a răspuns:

Cum se numea profesorul din Sibiu? Cat te-a costat scoala?

| R0xanika a răspuns:

Nu recomand deloc. Am facut la Iași.
Poate ca am avut ghinion, dar o sa spun si ce am patit eu.

Proful din Iasi nu s-a tinut de treaba, iar cand am facut cu profesorul din Sibiu, in loc sa imi arate cum se face masajul terapeutic, m-a invatat sa fac in special masaj de relaxare. Adica frectie la scaun de lemn.