| Feri5 a întrebat:

Ce părere aveți despre wellcode? Cât durează cursul? Câți bani trebuie sa dau? Pot ieși ceva? Vreau sa ma pregătesc pentru Olimpiada de Informatica, dar am nevoie de niște sfaturi de la cineva care are experiența și știe ceva despre aceasta platforma! Nu uitați! Celui mai detaliat răspuns ofer funda! Astept!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vrei să te pregătești de ollimpiadă, ia de aici:

https://www.infoarena.ro/arhiva

succes!

| Feri5 explică (pentru sierra1):

Te-am întrebat altceva! E bun și ăla, dar despre wellcode era întrebarea!

| sierra1 a răspuns (pentru Feri5):

"Vreau sa ma pregătesc pentru Olimpiada de Informatica, dar am nevoie de niște sfaturi"

nu ai intrebat altceva ci EXACT asta. zi merci nu fă fițe, e de bonton

| Feri5 explică (pentru sierra1):

Lasă Fițele ca și wellcode a pregătit copii pentru olimpiada. Știu asta! Problema e cât costa și cât durează! Oricum mulțumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru Feri5):

" Feri5:...Oricum mulțumesc!"

baftă