| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Ce trebuie sa fac ca sa am succes in muzica? Dau funda

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa fii remarcata de cineva de o casa de productie sau de un mare artist care detine si studio si te ia sub aripa sa, altfel sansele sunt aproape nule.
Dar poti incerca daca asta este visul tau, multi s-au ridicat cantand si nu i-a ajutat nimeni dar au avut si noroc sa faca ascultari foarte multe, sa prinda la public dar ei sunt putini care au reusit in breasla asta restul cu ajutor cum am spus mai sus.

| sierra1 a răspuns:

Detaliază : in ce domeniu al muzicii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talent si mentalitate buna. Te poti promova pe Youtube, tiktok si celelalte retele de socializare.

| AndreeaWTS a răspuns:

Înainte de orice, talent.

| sierra1 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Poate ochește impresariatul...

| AndreeaWTS a răspuns (pentru sierra1):

Și acolo îi trebuie un gen de talent.

| sierra1 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Probabil dar de ce să ne aruncăm in răspunsuri elucubrante când intrebarea e in doi peri?

| TFL007 a răspuns:

Sa fi data din clasele primare la o scoala de muzica

| DenqOO a răspuns:

Canal de Youtube.
Tine un concert. La mine in oras ieseau pe strada si cantau
Cursuri sau o facultate in domeniu.
Poate sa tirmiti un sample unui mare artist

| ioana3432B a răspuns:

Poți face cover-uri pe YouTube.

| BaiatCuPmareSiMultaS a răspuns:

Sa ai talent si popularitate :*