| username2468 a întrebat:

Bună TPU!
Cine-mi spune și mie pașii înființării unei firme de transporturi persoane?
Rog să fie o persoană capabilă și serioasă, cei ce au chef de glume, nu am nevoie să-mi răspundă
Gen, pentru asta știu că trebuie să depui documentele la Registrul Comerțului și pe celelalte, dar nu le știu în ordine cum trebuie procedat.
Vă rog mult de tot.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

ExpertMind.ro, le zici ca ai auzit de ei de la Online Digital Craft daca semnezi ceva ca sa iau si eu un bonus de recomandare acolo.

| Osneros a răspuns:

Sunt o persoana capabila si serioasa, dar am chef de glume si n-am treaba cu domeniul, asa ca nu ma bag.