| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Cum au ajuns actori de la Hollywood la Hollywood? Trebuie sa urmezi niște pași? Niște sfaturi va rog?! Dau funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Au ajuns cu talent si multa munca. Iar unii ca progenituri ale unor actori celebri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Actritele in general cred ca au facut sex cu șefii ca sa ajungă vedete ca altfel nu intrau asa pe ochi frumosi.E mafie si acolo.

| Catrice a răspuns:

Ce ii recomanda?
Vocea și talentulhee hee

| Mirel4412 a răspuns:

Nu iti imagina ca hollywood e o firma care are niste actori. E un termen general care se refera la mai multe companii mari de filme din america, cum ar fi Paramount.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt celebri, sunt modele, merg la preselecții, sunt selectați și joacă bine rolul. Acolo trebuie să fii bun în ceea ce faci și să arăți bine. Și mai ales să ai o mână dreapta care să te bage pe ușile celor mai cunoscute studiouri. Mâna dreaptă mă refer la un regizor bun, alt actor, persoană publică care să îți facă intrarea. Unii și prin casele de modă se fac cunoscuți.

| stefiiii3 a răspuns:

Foarte multa munca si relatii.
Pasii ar fi sa te muti acolo, sa mergi la foarte multe preselectii, sa gasesti una si sa te descurci mai departe.
Foarte mult antrenament.
Pe langa toate astea trebuie sa fii bogat ca sa ajungi pana acolo, deci bafta.