| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Cum intri la un liceu de arta in străinătate? Trebuie sa dai niște probe?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal. Crezi ca primeste pe oricine care da cu pensula pe perete?

| johnnny123 a răspuns:

"La un liceu de arta in strainatate"

Strainatatea e mare, iar liceele de arta sunt multe. Fiecare are regulile lui de admitere, dar probabil ca peste tot exista niste probe, da.

Nu trebuie sa se asigure si ei ca elevii lor au un pic de talent?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nu se intră pe ochi frumoși. Caută liceul pe internet și cerințele acestuia.