| xandra23243 a întrebat:

Daca nu mi-am dat licenta dar am toate exemenele luate atunci poate sa mi se elibereze foaia matricola de la facultate? Mi s-a cerut pentru locul de munca foaia matricola, si diploma de BAC(pentru ca n-o am pe cea de licenta) dar nu s-a specificat daca vor foaia matricola din liceu sau facultate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti obtine foaia matricola de la facultate, depune o cerere in acest sens.
In orice caz, inainte de a o cere, intreaba la locul de munca pe care o vor, respectiv cea din facultate sau cea din liceu.