| AestheticPerf a întrebat:

Daca vreau sa dau la Academia Militara cum trebuie sa procedez? Din ce dau examenul si in ce consta? Si dupa aceea pot sa imi aleg specializari gen lunetisnt, sau alte cele, lunetist ma tenteaza cel mai mult. Stiu ca se cere fizica si eu sunt la profil uman in clasa a 110a si nu mai fac fizica, dar imi place, e singura materie de care imi pare rau ca nu o mai fac, deci nu cred ca ar fi problema deoarece as invata la fizica daca ma hotasac sa dau si voi lua ore in particular. FUNDA!happybig grin

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

NU există "specializari gen lunetisnt" la academia militară. Poate alegi altceva

1 răspuns:
| NelsonM a răspuns:

Esti dus...