| Sandor12921 a întrebat:

deci, am o mica dilema, cand am inceput afacerea mea cu transportul de marfuri, neefacand facultatea aveam un fel de remuscari gem "de ce nu am facut-o" dar acum parca nici nu ma mai dernajeaza daca nu am facut-o. Dupa voi, este normal sa nu ma intereseze de facultate? Adica, am afacerea cu transportul de marfa, poate de aceea, dar totusi, inca sunt tanar, am doar 19 ani.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

O sa vina multi sa iti spuna ca este foarte importanta si ca ar trebui sa o faci dar eu iti spun altceva. Daca afacerea in merge te descurci si te duce capul nu ai nevoie de facultatea aia neaparat. Daca o sa vrei sa o faci nu te opreste nimeni dar nu iti crea remuscari pentru asta

3 răspunsuri:
| totalspedition a răspuns:

Cred ca mananci ca cat cu afacerea ta.
Esti prost de dai in gropi.

| Sandor12921 explică (pentru totalspedition):

laughing) De ce esti frustrat prietene? Gaseste-ti o viata

| Superior a răspuns (pentru totalspedition):

Esti un troll ce vrea atentie, fie ca e una negativa.