| catalin09023 a întrebat:

deci... vreau sa fac facultatea de teatru si televiziune cu dorinta de a deveni vedeta disney (vreau sa lucrez in filmele lor happy ) nu vreau sa fiu o vedeta mare, ceva mai mic dar sa ma vad acolo pe langa toate vedetele pe care disney le are. Oare se poate ajunge asa? Astept informatii happy pana la urma... orice vis poate deveni realitate

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă faci facultatea, după aceea dacă te angajează ei, poți deveni.