| Dan00 a întrebat:

Buna TPU.Doresc sa dau admitere la umf Tgm, iar cu putin timp in urma citisem tot pe acest site la o postare mai veche ca se poate face rost de subiect(biologie). Daca chiar e adevarat, va rog sa imi raspundeti sau sa veniti cu ceva sugestii(imi puteti da si mesaj privat daca exista aceasta optiune). Multumesc anticipat.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fostele subiecte normal ca este posibil sa le gasesti. Cele care se vor da n-ai cum. Daca asta ai inteles, ai inteles gresit! Cat despre mesaje private: vezi ca ai sus, in dreapta, un clopotel si langa semnul de mesaj. De acolo se pot trimite si primi mesaje.