| Marinescu_Ramona_1999 a întrebat:

Doresc sa stiu daca la Facultatea de Limbi Straine din Bucuresti pot opta pentru Japoneza-Engleza, deoarece din cate am vazut pe site, scrie numai Japoneza-Romana. Pot alege ce limba doresc la B, daca la A as alege o limba rara sau este musai sa aleg romana? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Nu, nu trebuie să alegi neapărat româna, poţi alege ce vrei tu
oricum, la japoneza se intră pe bază de examen parcă thinking