| bobolina27 a întrebat:

E cineva pe aici care a fost,e sau cunoaste pe cineva la facultatea de regie si film? Sunt interesata sa aflu niste detalii,gen cum se intra,cate locuri sunt la buget,cat e taxa anuala pentru locurile la taxa,cum sunt cursurile, e o facultate interesanta? :*

Răspuns Câştigător
| luma a răspuns:

E super tare te distrezi si trebuie sa iti placa ce faci daca nu o sa fie greu.Un var de al meu e la U.N.A.T.C la teatru si film si ii place.Doar ca e naspa cu absentele... poate sa nu te treaca examenul.

| bobolina27 explică (pentru luma):

Stii cumva cate locuri sunt la buget? nu am gasit nicaieri pe internet.Chiar ma pasioneaza asta big grin dar am inteles ca nu se castiga foarte multi bani.Stii cumva daca e adevarat?

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Caută pe net site-ul facultății şi vei găsi acolo răspunsul la toate intrebările.
O zi frumoasă! happy

| junk1sta a răspuns:

E o facultate interesanta daca te pasioneaza asta. Se face multa practica. Restu detaliilor le gasesti la ei pe site, locurile b/t, taxa, admitere etc.