| MioaraParalescu a întrebat:

Eu dupa ce termin liceul cică ies tehnician mecatronist tehnica de calcul. Ce meserii as putea avea?

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! tehnician in ascensoare,tehnician mecatronist, tehnician la interfoane, tehnician in aparatura de siguranta si securitate.Susa- http://layla2010.blogspot.ro/2010/09/tehnician-mecatronist.html Raspuns castigator? :D

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Poti sa faci facultatea, sau sa te multumesti cu o munca slab calificata, foarte improbabil la reparatii lifturi, interfoane si alarme, ci ce se va gasi.