| Wirusssssssss123 a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti recomanda niste meserii cautate si cat de cat banoase? Eu m-am gandit la un bucatar, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

Salut nu ar trebui sa te uiti dupa meseriile cautate"banoase"
Totul tine doar de tine degeaba ai o meserie banoasa dar care pe tine nu te pasioneaza si trebuie sa o faci doar pentru a "Supravietui"
2)Daca nu ai experienta de inceput poti incepe cu ceva ce ar fi mai usor pentru tine si dupa poti face un curs de calificare cu banii obtinuti din acel job!(Alege sa faci ceea ce-ti place nu ceea ce-ti aduce bani!)
Salutari si urmeaza-ti visul!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să știi că se câștigă destul de bine dar contează să-ți și placă și bineînțeles să fii bun în domeniu

| aXy99 a răspuns:

Cersetor.

| Wirusssssssss123 explică (pentru aXy99):

Cersetor tu sa te faci

| darrio2007 a răspuns (pentru Wirusssssssss123):

Nici nu stii cat de banoasă este.

| Wirusssssssss123 explică (pentru darrio2007):

Daca tie iti merge, bafta in continuare

| darrio2007 a răspuns (pentru Wirusssssssss123):

Mersi!

| Vikaa a răspuns:

Laborant chimist, bucatar, judecator, IT ist, medic.