| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU la vara gat liceul si vreau sa plec intr-o tara straina de preferabil una nordica. Imi puteti spune o parere sau daca ati fost in vreo tara din Europa sau chiar de pe alt continet cum este acolo sau in ce tara merita sa ma mut din punct de vedere economic si al traiului? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam oriunde e mai bine decat in Romania deci oriunde ai ajunge iti va fi mai bine, mai ales daca ai pe cineva acolo unde sa stai pana te pui pe picioare. laughing

| Adiadictie a răspuns:

Din alaska se transmit multe documentare pe history. pa

| AndreiDV12345 a răspuns:

Spania e un loc unde se castiga bine e ie viata buna in comparatie cu salariu-cheltuieli. Eu stau aici de 2 ani si mi s-a schimbat viata complet si in sensul bun. Plus ca e usor sa inveti limba.