| Webbiexd a întrebat:

~ Ma ajutati si pe mine cu ceva? Cum se fac "Vlogurile" (VideoBlogurile)? As vrea sa ma apuc de unul si...nu stiu cum sa incep si cum sa il fac. Va rog sa ma ajutati!

10 răspunsuri:
| gago a răspuns:

Buna, pai cum poti face thinking

iti cumperi o camera de filmat cat de cat buna.un loc de filmat bun..cu lumina...te prezinti, spui ce intentii ai.thinking dupa ce termini..il lucrezi intr-un program..de preferat Sony vegas pro... si dupa il bagi pe ytb. sper ca asta sti, nu?

| Webbiexd explică (pentru gago):

Faza e ca: gen tequila as vrea sa fac.O stii?

| gago a răspuns (pentru Webbiexd):

Da, o stiu, dar ce vrei sa faci ca ea?

daca ai subiecte.thinking poti sa faci ca ea

| Webbiexd explică (pentru gago):

Ma refer la cum.Ca subiecte am, stiu cu cine sa filmez.Dar... Faza e ca nu stiu cum sa fac un intro, cum sa fac fara sa se miste camera... Ceva de genu, intelegi?

| gago a răspuns (pentru Webbiexd):

Aaa...pai fara sa se miste camera poti s-o pui undeva sa stea pe birou..sau thinking unde gasesti...ea foloseste o camera cu sustinator/"picioare" depinde ce intro vrei, da-mi id-u tau si vorbim acolo daca vrei

| Webbiexd explică (pentru gago):

Ok. turturicanebunika@yahoo.com

| Webbiexd explică (pentru gago):

Ma adaugi?

| StJimmy a răspuns:

Alta frate..sunt destule care se fac de ras...mai bine lasa.

| Webbiexd explică:

1.Vreau sa ma distrez.
2.Fac ce vreau, nu ce imi spun altii.