| hauszz a întrebat:

Buna TPU ma gandesc de ceva vreme sa incep o cariera in modelling. dar nu stiu de unde sa incep... locuiesc in Bacau sti ceva agenti? ajutati-ma pleasebatting eyelashes...am peste 1.80 si sunt baiat

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu Monica Columbeanu (Gabor) laughing

| Adelsi a răspuns:

Stiu eu una dar trebuie sa dai vreo 6000 de mi de euro

| anamaryya_9939 a răspuns:

La mine in oras a fost un barbat care a impartit pliante cu cine vrea sa aiba o cariera in modelling. pliantele au fost impartite la scoala si cine era interesat preselectia era 10 lei si daca vroiai sa mergi la cursuri taxa era de 100 lei pe luna. Asteapta si u ca poate vine si in jud la voi. daca nu incearca sa iei legatura cu cine care a urmat aceste cursuri din Bacau. nujh altceva cce poti sa faci

| hauszz explică:

Da-da mz multlaughing sau cu sandrasmug :X caut-o pe fblaughing)