| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, mă numesc Melinda, am 17 ani și locuiesc în Franța de când mă știu. Ei bine, acum că am făcut prezentările am o întrebare legată de viitor. Vreau să devin actriță, iubesc să fac asta, am 6 ani de cursuri, sunt la un liceu de arte, iar de asemenea am participat la câteva casting-uri în urma cărora am și apărut în câte ceva (este un început). Vreau să urmez,, Central School of Speech and Drama,, și v-aș fi recunoscătoare dacă mi-ați putea da mai multe informații despre această școală, inclusiv cât este de costisitoare (n că banii ar fi o problemă dar nu vreau să depășească o anumită școală din NY tot de acest gen). Orice despre această școală cât și profesie, dar și alte recomandări îmi vor fi de ajutor. Mulțumesc anticipat happy!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce nu citesti tu singurica cat costa pe site ul scolii?

https://www.cssd.ac.uk/content/tuition-fees

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Am citit happy Însă m-am gândit că poate a urmat cineva această și are informatii mult mai precise, multumesc pentru răspunswinking

| MihaelaDart a răspuns (pentru anonim_4396):

Prea puțin probabil să fi avut cineva posibilitatea de a urma o școală din asta când 90% fac parte din România. Intră pe grupurile cu romani din străinătate sau pe forumuri și vezi acolo păreri mai ample, aici ai șanse minime sa găsești pe cineva.

| PersonajFictiv a răspuns:

N-am idee sa iti raspund la intrebare, dar iti urez bafta in ceea ce faci ( o incurajare nu strica, nu? ).

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Mulțumesc foarte mult!