| AddaAllexa a întrebat:

Ma pteti ajuta?
Ce liceu trebuie sa urmez ca sa ajung politist criminalist? Tinand cont ca sunt din Constanta si sunt clasa a VII-a. Vreau detalii, va rog.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| hawstuff a răspuns:

In primul rand scrie "puteti" nu "pteti" ai nevoie de o medie foarte mare la bac, si nu e ca si in seriale, l-am vazut gata vreau sa ma fac criminalist, si o conditie fizica foarte buna.

| AddaAllexa explică (pentru hawstuff):

Scuze pentru greseala gramaticala dar ma grabea fiindca in 20 min trebuia sa fiu in statie sa ma duc la scoala...