| hasiuc a întrebat:

Marti am interviu de angajare la LeroyMerlin. Ce as putea sa-i spun directorului la intrebarea. De ce te-as angaja pe tine? rolling on the floor is in ceata!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

"Pentru ca altul ca mine nu veti mai gasi, oricat de multi ar veni dupa mine si oricat de multi au venit inaintea mea, niciunul dintre ei nu va avea calitatile mele si aptitudinile mele care sunt necesare pentru acest loc de munca" ceva de genu.