| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes

Visul meu este sa devin actrita. Stau in Spania [ pe langa Madrid ]. Nu fac scoala speciala de actorie, deci cum as putea sa devin actrita? Vreau sa incep sa imi fac visul, am 14 ani. Nu vreau sa astept pana la 20. Vreau sa fac ceva cu viata mea happy

Dau funda :3

6 răspunsuri:
| nCansu a răspuns:

Buna, si eu am avut acelasi vis happy si acum il traiesc. Bine, eu am terminat liceul in Romania si am facut facultatea tot aici. Daca te uiti bine, multi actori nu au scoala de actorue sau asa. Daca vrei mai multe detalii da-mi cerere si un mesaj iti raspund cu placere la toate intrebarile pe care le ai happy

| nCansu a răspuns:

Heii...ti-am vazut mesajul, eu sunt membru jubior si tu senior, daca nu iti modifici in setari, eu nu iti pot trimite mesaj laughing

| Magdalena234 explică (pentru nCansu):

Scuze, nu mi-am dat seama happy Gata, am modificat :*

| nCansu a răspuns:

Tot nu ma lasa esti sigura ca ai salvat? laughing

| Magdalena234 explică (pentru nCansu):

Incearca acuma laughing

| nCansu a răspuns (pentru Magdalena234):

Gata am reusit