| FulgerInfinite a întrebat:

Recent am creat o pagina de Facebook pentru Youtube cum au si altii si imi zice : Publicati pagina! Pagina ta nu este vizibila momentat! Fao vizibila pentu ca utilizatorii sa o gaseasca mai usor dupa ce esti gata! Daca dau pe publica ma pune sa platesc ceva sau asa!

Răspuns Câştigător
| guest244 a răspuns:

Ti se cere sa promovezi pagina. Dar nu esti obligat sa o faci.
Oricum, pagina ta de Facebook este vizibila pentru cine o cauta.
Ca sa strangi like-uri spune-le prietenilor sa o distribuie!

1 răspuns: