| XcrisSSx a întrebat:

Sa zicem ca mergi la medicina și ești în al 3 lea an. Dacă îngheți anul ala și după vrei sa te întorci înapoi la facultate tot în anul 3 vei fi sau o vei lua de la capăt?

2 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Nu,nu vei lua de la capat. Vei incepe din acelasi an, in cazul tau al 3-lea an.

| usernam0000 a răspuns:

Nu conteaza la ce esti! daca ingheti anul respectiv intrii tot in anul acela! adica daca tu esti in anul 3 acum si vrei sa ingheti anul sa nu te dea afara de la faculta pentru absente si alte cele cand te reintorci peste 50 de ani la faculta o sa fii tot in anul 3, daca termini anul trei si vrei sa ingheti in anul 4 atunci o vei lua de la cap cu anul 4 si asa mai departe!