| PavelLarisaIonela a întrebat:

spuneți-mi niște locuri de munca( acasă ) si cu cât te plătesc ( pentru o femeie)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loc de munca ca ce, ca bona, ca baby sitter, ca ingrijitor de curatenie intr-o casa, hranirea animalelor acelei curti, sau ce?
Difera locatia, difera ce ai de facut, si difera ce tip de oameni sunt, daca sunt unii mai bogati iti dau in jur de 1500-1700(depinde ce ai de facut), iar daca sunt mai medii la bani maxim 1300, iar in legatura cu cartea de munca, se discuta, uneori sunt slabe sanse.