| pacoste a întrebat:

Stiti cumva ce probe sportive sunt la fete la scoala de agenti de penitenciar Targu Ocna? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| LucianP a răspuns:

Pai atunci, incearca sa vorbesti cu cineva care a dat si stie.e imposibil sa nu gasesti pe pagina de admitere....cauti numele, apoi cauti fb si apoi vb, eu asa am facut pentru academia militara si am reusit happy

2 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Salut. uite aici un link care te va ajuta http://www.snpaptgocna.ro/

| pacoste explică (pentru LucianP):

Nu ma ajuta, am verificat site-ul inainte sa adresez aceasta intrebare.Pe mine ma intereseaza exact ce se cere pentru a trece de proba sportiva.

| LucianP a răspuns (pentru pacoste):

Pai atunci, incearca sa vorbesti cu cineva care a dat si stie.e imposibil sa nu gasesti pe pagina de admitere....cauti numele, apoi cauti fb si apoi vb, eu asa am facut pentru academia militara si am reusit happy