| AndreiDV12345 a întrebat:

Buna TPU stiu ca e o intrebare tampita dar cum as putea sa imi gasesc mai usor un loc de munca? Am 17 ani si este legal. Caut ceva dupa scoala adica dupa 4. Daca nu dati-mi exemple de locuri de munca unde as putea muncii sau ce as putea face pentru a castiga niste bani.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Supermarket.uri program de noapte. Asezi marfa in rafturi curatenie etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Chelner, Mc Donald's, KFC, la o spalatorie. La prima cred ca ai avea cele mai multe sanse daca ai localuri prin zona.

| AndreiDV12345 explică (pentru Sn4k3):

Da am cam incercaf la 4 terase dar am avut beborocul de a nu avea nevoie de personal niciuna.

| Omis a răspuns:

La supermarket-uri angajeaza part time.