| AdrianMarcel a întrebat:

Buna TPU? Sunt clasa XI la mate info si sunt foarte nehotărât in privința facultăți.As vrea sa ma duc la politehnica,cu matematica sunt Ok,iar anul acesta ma apuc de meditatie la fizica,însă sunt foarte descurajat de multă lume,si nu mai am speranțe.voi ce Spune-ți, este o facultate grea? as vrea la energetică voi sta la cursuri si ma străduiesc in privința învățatului.ce parere aveți despre politehnica si ce profil imi recomandați?

2 răspunsuri:
| nyck2398 a răspuns:

Du-te unde vrei, dar nu te duce la vreo facultate care iti cere sa scrii corect in limba romana. E groasa!

| AdrianMarcel explică (pentru nyck2398):

Mersi mult! Sper sa morilaughing