| Iana2205 a întrebat:

Sunt pe filo intensiv-engleza si ma tot gandesc ce facultate as putea urma avand in vedere ca nu vreau litere si nici ceva in cadrul politiei (ce se face de obicei la acest profil). Imi place foarte mult partea artistica a ITului, adica editatul, montajul video si ma pricep cat de cat. Ce facultate as putea sa urmez si ce sanse exista sa gasesc post dupa aceasta (si m-ar mai interesa si un probabil venit).

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Arte plastice. secția design.

| Iana2205 explică (pentru sadrian46):

Ceva cu profit, din care poti sa faci o meserie in Romania in zilele noastre fara sa ai relatii.

| Donsavas a răspuns:

Poti incepe cu informatica. Este bănoasă si de viitor.
Apoi te specializezi la master.